Ćwiczenia relaksacji i terapii oddechem

Zapraszamy na warsztaty
W środy o godzinie 19.00

Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno , ul. Księdza Marka 31  
Zapisy: 601 595 325

Głęboka relaksacja – to technika oparta na więzi ciała i umysłu. Świadomy, terapeutyczny oddech w połączeniu z relaksacją działając poprzez autonomiczny układ nerwowy, uwalnia nas od stresu i niepokoju, rozluźnia mięśnie i stawy, leczy kręgosłup.

Na zajęciach głębokiej relaksacji uczymy się jak rozluźniać mięśnie, stawy i kręgosłup. Wykonujemy terapeutyczne ćwiczenia oddechowe, które poprzez ukierunkowane oddziaływanie fizyczne wyciszają emocję, relaksują, pomagają w procesie leczenia chorób kręgosłupa, wad postawy, w stanach nerwowego wyczerpania, zaburzeniach krążenia i funkcji dróg oddechowych. Na warsztatach wykonujemy delikatnie ćwiczeniami rozciągające oraz odpoczywamy – mamy czas na spokojny relaks.

aktywna gimnastyka Piaseczno
Nasze warsztaty są dla wszystkich, którzy pragną po przez świadomość własnego ciała poczuć harmonię, pokonać ból, poczuć radość i pozytywną energię.

Zapraszamy na kameralne warsztaty relaksacji i nauki oddechu w środy o godzinie 19.00. Prosimy o potwierdzenie udziału oraz dokonania wpłaty w terminie 2 dni przed planowanym terminem warsztatów. Koszt udziału w jednych zajęciach wynosi 40 złotych.

Zapisy, informacje: Natalia Tarka Natalia Tarka 601 595 325.