Interaktywna książka edukacyjna

Drodzy czytelnicy! Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

„Niesamowite przygody przedszkolaka Romka w Magicznej Sportlandii” to bogato ilustrowana, interaktywna książka edukacyjna przeznaczona dla przedszkolaków, rodziców oraz wychowawców przedszkoli. Na jej stronach  znajdziecie: intrygujący komiks, scenariusze zabawnych opowieści ruchowych wraz z ćwiczeniami gimnastyki korekcyjnej oraz autorski program treningowy dla dzieci z płaskostopiem i wadami postawy.
Opisane ćwiczenia z przyborami mają zastosowanie zarówno w profilaktyce jak i w terapii wad postawy.
Należy jednak pamiętać, iż każdy przypadek wymaga indywidualnej konsultacji oraz diagnozy specjalisty rehabilitacji ruchowej lub ortopedy.
Jestem instruktorem gimnastyki korekcyjnej. Od lat prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom, oddaję w Wasze ręce tę oto Magiczną Książkę, która pomoże w wykonywaniu codziennych ćwiczeń gimnastyki korekcyjnej. Będziecie się przy tym wspaniale bawić!

provigil online without prescription

Książka zabierze Was do Magicznej Krainy Sportlandia, gdzie wspólnie z jej mieszkańcami będziemy ćwiczyć i bawić się.

Pamiętajmy, ruch – to zdrowie! Ćwiczcie i bawcie się razem z nami!

Natalia