Kompleksowa terapia kręgosłupa

Skuteczny trening–to trening indywidualny. Specjalizujemy się w realizacji indywidualnych autorskich programów powrotu do zdrowia dla dzieci z wadami postawy oraz dla osób dorosłych ze schorzeniami układu ruchu.

Wspólnie z naszymi podopiecznymi realizujemy wyznaczone cele , prowadzimy bieżącą diagnostykę , doradzamy optymalne postępowanie terapeutyczne.

W zależności od stanu zdrowia oraz potrzeb oferujemy terapeutyczne ćwiczenia ruchowe prowadzone indywidualnie lub w kameralnych , dostosowanych do Państwa oczekiwań grupach .

Naszym klientom zapewniamy pomoc terapeutyczną , w tym profesjonalny masaż , konsultacje , porady.  Zapraszamy do udziału w grupowych zajęciach Pilates , Stetching , Gimnastyka Seniora ,Nordic Walking .

http://goodhealthconsultant.net/cytotec goodhealthconsultant.net

Interaktywna książka edukacyjna

Drodzy czytelnicy! Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

„Niesamowite przygody przedszkolaka Romka w Magicznej Sportlandii” to bogato ilustrowana, interaktywna książka edukacyjna przeznaczona dla przedszkolaków, rodziców oraz wychowawców przedszkoli. Na jej stronach  znajdziecie: intrygujący komiks, scenariusze zabawnych opowieści ruchowych wraz z ćwiczeniami gimnastyki korekcyjnej oraz autorski program treningowy dla dzieci z płaskostopiem i wadami postawy.
Opisane ćwiczenia z przyborami mają zastosowanie zarówno w profilaktyce jak i w terapii wad postawy.
Należy jednak pamiętać, iż każdy przypadek wymaga indywidualnej konsultacji oraz diagnozy specjalisty rehabilitacji ruchowej lub ortopedy.
Jestem instruktorem gimnastyki korekcyjnej. Od lat prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom, oddaję w Wasze ręce tę oto Magiczną Książkę, która pomoże w wykonywaniu codziennych ćwiczeń gimnastyki korekcyjnej. Będziecie się przy tym wspaniale bawić!

provigil online without prescription

Książka zabierze Was do Magicznej Krainy Sportlandia, gdzie wspólnie z jej mieszkańcami będziemy ćwiczyć i bawić się.

Pamiętajmy, ruch – to zdrowie! Ćwiczcie i bawcie się razem z nami!

Natalia Tarka

Gimnastyka korekcyjna

Zapraszamy na indywidualne zajęcia do Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno, ul. Księdza Marka 31.

601-595-325

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z rozpoznaną wadą postawy.  Jest to program powrotu do zdrowia, który we współpracy ze specjalistami fizjoterapii obejmuje diagnostykę, oraz profesjonalną terapię. Korekcja postawy to harmonia ciała i umysłu. Ważne jest w jaki sposób stoimy, poruszamy się, czy mamy dolegliwości bólowe, napięcia i uciski mięśniowe. Umysł i kręgosłup są blisko związane. Negatywne odczucia mogą wywoływać stres i napięcia, które bezpośrednio przeradzają się w napięcie mięśni przykręgosłupowych, w efekcie powstają urazy i pojawia się ból. Postawa ciała wyraża również wnętrze człowieka. Jest wynikiem programu witalnego, który przejawia się w kondycji całego ciała – zarówno fizycznej jak i psychicznej. Większość wad postawy jest związana z zaburzeniami napięcia mięśniowego. Dlatego też ćwiczenia przywracające świadomość własnego ciała oraz ćwiczenia relaksacyjne stanowią nieodzowny element efektywnego treningu.

zolpidem 10mg ohne rezept kaufen

Doskonałym uzupełnieniem naszego programu terapii wad postawy są ćwiczenia Integracji Sensorycznej, relaksacja, gimnastyka Pilates, oraz ćwiczenia oddechowe.

Korektywa - zajęcia w Piasecznie

Korektywa - to indywidualna gimnastyka kręgosłupa. Na zajęciach wzmacniamy  i rozciągamy mięśnie  kręgosłupa i całego ciała. Zapraszamy dzieci i młodzież do Studia Terapii Kręgosłupa w Piasecznie. Zapewniamy profesjonalną diagnostykę oraz kompleksowy program treningowy.

Wady postawy profilaktyka Piaseczno

Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie specjalizuje się w terapii wad postawy dzieci i młodzieży. Oferujemy diagnostykę, profesjonalną gimnastykę kręgosłupa oraz masaż klasyczny. Zapraszamy na profilaktyczne zajęcia indywidualne.

Zdrowy Kręgosłup - wady postawy terapia

Zapraszamy na grupowe zajęcia w środy o godzinie 19.00

Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno , ul. Księdza Marka 31.

601-595-325

Ćwiczenia Zdrowy Kręgosłup – to autorski program treningowy, który ma na celu korekcję wad postawy ciała, poprzez rozwinięcie gorsetu mięśniowego, szczególnie mięśni głębokich .To również Gimnastyka PILATES, która koryguje ustawienie miednicy, wzmacnia mięśnie  oraz łączy naukę relaksacji z ćwiczeniami koordynacyjnymi i oddechowym. Skuteczna terapia bólów kręgosłupa oraz korekcja wad postawy opiera się na właściwej diagnozie oraz indywidualnym podejściu do każdego uczestnika zajęć.
Terapeutyczne zajęcia Zdrowego Kręgosłupa są wskazane dla osób dorosłych i młodzieży, ze schorzeniami i dysfunkcjami narządu ruchu. Są prowadzone indywidualnie lub w małych grupach w oparciu o profesjonalną diagnostykę. Naszym podopiecznym oferujemy indywidualny program treningowy, realizowany we współpracy ze specjalistami fizjoterapii, ortopedii i psychologii. Celem zajęć jest również zapobieganie niekorzystnym zmianom w układzie kostno–mięśniowym, zmniejszenie dolegliwości bólowych stawów i kręgosłupa, usprawnianie wydolności krążeniowo–oddechowej. Zapraszamy na zajęcia  do Studia Terapii Kręgosłupa w Piaseczno , ul. Księdza Marka 31 .

Rehabilitacja kręgosłupa - leczenie wad postawy Piaseczno

Skuteczna rehabilitacja kręgosłupa - to praca z ciałem która łączy terapeutyczną gimnastykę, masaż, terapię manualną z pracą nad emocjami i świadomością. Umysł i kręgosłup są bardzo blisko związane. Negatywne uczucia, stres, napięcia odbijają się niekorzystnie na stanie zdrowia naszego kręgosłupa. Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie specjalizuje się w kompleksowej terapii chorób kręgosłupa. Na naszych zajęciach uczymy się jak dbać o swój kręgosłup, zdrowie i dobre samopoczucie.