Bóle kręgosłupa terapia Kamionka

KOMPLEKSOWA TERAPIA KRĘGOSŁUPA POKONAJ BÓL ! POCZUJ RADOŚĆ I HARMONIĘ !

Studio Terapii Kręgosłupa zaprasza do Strefy Relaksu. Oferujemy  Państwu program ukierunkowany na walkę z bólem kręgosłupa. Zajęcia odbywają się w obrębie Kamionki i Piaseczna.Informacje: Natalia Tarka telefon: 601-595-325

Ćwiczenia relaksacji i terapii oddechem

Zapraszamy na zajęcia Stretchingu i relaksacji
w środy  o godzinie 20.15

Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno , ul. Księdza Marka 31  
Zapisy: 601 595 325

Głęboka relaksacja – to technika oparta na więzi ciała i umysłu. Świadomy, terapeutyczny oddech w połączeniu z relaksacją działając poprzez autonomiczny układ nerwowy, uwalnia nas od stresu i niepokoju, rozluźnia mięśnie i stawy, leczy kręgosłup.

Na zajęciach głębokiej relaksacji uczymy się jak rozluźniać mięśnie, stawy i kręgosłup. Wykonujemy terapeutyczne ćwiczenia oddechowe, które poprzez ukierunkowane oddziaływanie fizyczne wyciszają emocję, relaksują, pomagają w procesie leczenia chorób kręgosłupa,  w stanach nerwowego wyczerpania, zaburzeniach krążenia i funkcji dróg oddechowych. Na warsztatach wykonujemy delikatnie ćwiczeniami rozciągające oraz odpoczywamy – mamy czas na spokojny relaks.

aktywna gimnastyka Piaseczno
Nasze zajęcia  są dla wszystkich, którzy pragną po przez świadomość własnego ciała poczuć harmonię, pokonać ból, poczuć radość i pozytywną energię.

Zapraszamy na zajęcia stretchingu i relaksacji oraz  nauki terapeutycznego  oddechu w środy o godzinie 20.15.  Koszt karnetu , cztery zajęcia  wynosi 120,00 złotych.

Zapraszamy również na wyjątkowe warsztaty pracy z ciałem oraz świadomości emocjonalnej , które  poprowadzi Dorota Barej - certyfikowany coach , trener rozwoju osobistego . Jako miłe uzupełnienie warsztatów proponujemy trening relaksacji i terapii oddechem który poprowadzi Natalia Tarka - dyplomowany trener gimnastyki Pilates .

Zapisy, informacje warsztaty " Poznaj Siebie "  : Dorota Barej  tel. 535 816 349. e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strefa Relaksu

Głęboka relaksacja jest oparta na więzi ciała i umysłu, uśmierza ból napiętych mięśni i kręgosłupa . Ćwiczenia relaksacyjne działają poprzez autonomiczny układ nerwowy , uwalniając organizm od stresu , niepokoju , napięć . Relaksacja działając na poziomie mentalnym, łagodzą emocje i uspokajają umysł.

Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie oferuję Państwu unikalne połączenie autorskiego programu ćwiczeń wzmacniających kręgosłup z głęboką relaksacją . W naszej Strefie Relaksu odnajdziecie Państwo spokój , radość i harmonię , uzyskacie zdrowie i pewność siebie .

Jako uzupełnienie naszego programu powrotu do zdrowia proponujemy Państwu : masaż relaksacyjny , terapeutyczny masaż kręgosłupa , ćwiczenia rozciągające, oddechowe i relaksacyjne . Każda Państwa wizyta w Strefie Relaksu jest połączona z konsultacją oraz instruktarzem codziennych ćwiczeń kręgosłupa.

Oferujemy również bezpieczny masaż relaksacyjny na profesjonalnym fotelu masującym . Jest to skuteczna metoda wspomagająca leczenie bólu pleców , zmian przeciążeniowych i zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa.

Masaż harmonizuje ciało i umysł , wycisza emocje . Oferowany przez nas w Piasecznie leczniczy masaż klasyczny rozluźnia napięte mięśnie przykręgosłupowe , doskonale uzupełnia terapię kręgosłupa.

Zapisy coaching: Dorota Barej
535-816-349
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy masaż : Natalia Tarka
601-595-325

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów pracy z ciałem i emocjami „ Poznaj Siebie ”, prowadzonym przez Panią Dorotę Barej – dyplomowanego coacha i trenera rozwoju osobistego . Spotkania są prowadzone w interaktywnej formie z wykorzystaniem technik coachingowych . Na warsztatach pracujemy nad emocjami - jak sobie z nimi radzić , jak utrzymywać pozytywne relacje , żyć w zgodzie ze sobą , być szczęśliwą osobą !

Jako miłe uzupełnienie naszych podróży proponujemy naukę głębokiej relaksacji , techniki opartej na więzi ciała i umysłu. Poprzez wykorzystanie technik relaksacyjnych  uwolnicie się Państwo od stresu , napięć oraz bólu kręgosłupa. Pogłębiając swoją świadomość , w tym świadomość ciała uwalniamy się od schematycznego , niezdrowego dla nas reagowania , zyskując zdrowie , dobre samopoczucie i decyzyjność w życiu.

Coaching to inny , bardziej skuteczny , przekraczający nasze nawyki sposób rozmawiania z samym sobą , poznawania siebie i znajdowania sposobu na zmiany . Drogą są pytania , rozmowa oraz praca z ciałem. Warsztaty  odbywają się w Piasecznie w Studio Terapii Kręgosłupa .

 

Strefa Kobiety Dojrzałej

Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa

To kompleksowa oferta dla aktywnych pań w wieku 50 – 60 + lat. To nie tylko profesjonalny trening kręgosłupa prowadzony przez doświadczoną instruktorkę, to również relaksacja i szkoła oddechu, zajęcia Nordic Walking, warsztaty świadomości emocjonalnej.

Pokonaj ból kręgosłupa, wzmocnij ciało, wycisz emocje, poczuj radość i przypływ pozytywnej energii.
Zapraszamy Panie na indywidualne i grupowe zajęcia Aktywnej Gimnastyki Kręgosłupa.
Jest to autorski program powrotu do zdrowia. Każdy trening to również nauka terapeutycznego oddechu. To świadomość ciała, relaksacja i stretching – czyli rozciąganie mięśni, stawów i kręgosłupa. Z wiekiem nasze mięśnie tracą elastyczność , stawy są mniej ruchome , pojawia się przewlekły ból kręgosłupa i stawów . STRETCHING, czyli rozciąganie skutecznie zwalcza ból kręgosłupa , sprzyja jego wyzdrowieniu . Rozciąganie nie tylko zapobiega urazom , ale leczy już powstałe . Jest doskonałym uzupełnieniem codziennego treningu . Eliminuje napięcia i sztywność kręgosłupa , stawów , stymuluje proces wyleczenia oraz pozwala zachować ogólną sprawność.

Nasz program pracy z ciałem to holistyczna, kompleksowa indywidualna terapia kręgosłupa oparta na kompleksowej wiedzy medycznej, realizowana w oparciu o profesjonalną diagnostykę. Wspólnie z naszymi podopiecznymi osiągamy wyznaczone cele, prowadzimy bieżącą diagnostykę, doradzamy optymalne postępowanie terapeutyczne.

W zależności od stanu zdrowia oraz potrzeb oferujemy terapeutyczne ćwiczenia ruchowe prowadzone indywidualnie lub w kameralnych grupach.

Naszym klientkom zapewniamy pomoc terapeutyczną, w tym profesjonalny masaż, konsultacje i porady. Zapraszamy do udziału w grupowych zajęciach :Aktywnej Gimnastyki Kręgosłupa, Nordic Walking oraz na Ćwiczenia relaksacji i terapii oddechem. Głęboka relaksacja – to technika oparta na więzi ciała i umysłu. Świadomy, terapeutyczny oddech w połączeniu z relaksacją ,działając poprzez autonomiczny układ nerwowy, uwalnia nas od stresu i niepokoju, rozluźnia mięśnie, stawy, leczy kręgosłup.

Nordic Walking czyli energiczny marsz z kijami, efektywnie wzmacnia i kształtuje wszystkie mięśnie, dotlenia organizm, poprawia ogólną kondycję fizyczną i psychiczną. To bezpieczny i skuteczny trening dla wszystkich.

Jako uzupełnienie naszej oferty proponujemy cykliczne warsztaty „Poznaj Siebie”

Nasze warsztaty - to podróż w głąb siebie i odkrywanie zakamarków własnej osobowości. Spotkania będą prowadzone w interaktywnej formie z wykorzystaniem technik coachingowych. Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą odkryć w sobie wewnętrzną siłę, poznać samą siebie, poczuć się spełnione.
Na warsztatach popracujemy nad poczuciem własnej wartości, nad emocjami – jak sobie z nimi radzić, jak nawiązywać i utrzymywać właściwe relacje z innymi, nauczymy się jak żyć w zgodzie ze sobą, po prostu jak być szczęśliwą osobą! Warsztaty świadomości emocjonalnej poprowadzi: Dorota Barej - certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego, mediator, doradca zawodowy. Prowadzi treningi rozwoju osobistego, jako coach pomaga przechodzić przez proces zmian, wyznaczać cele i podejmować skuteczne działania.

Stretching

Zapraszamy na zajęcia grupowe

We wtorki i w środy o   godzinie 19.00

Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno, ul. Księdza Marka 31.

601-595-325

Stretching to prosta,skuteczna metoda poprawy ogólnej sprawności ruchowej. Rozciąganie mięśni oraz zwiększanie ruchomości kręgosłupa i stawów to podstawa każdej terapii kręgosłupa. Regularne ćwiczenia rozciągające pozwalają utrzymać doskonałą formę , zwiększają siłę mięśni , poprawią koordynację ruchową .

Nasz program ćwiczeń jest szczególnie wskazany dla osób z bólami kręgosłupa . Również jest doskonałym uzupełnieniem dla ludzi aktywnie uprawiających sport , jako środek zapobiegający urazom. Stretching znacznie zmniejsza niebezpieczeństwo doznania naciągnięcia lub zapalenia mięśni ,ścięgien lub przyczepów mięśniowych .

UK zopiclone online otc

 Łagodne, płynne ćwiczenia przyczyniają się do odprężenia psychicznego , uzyskania harmonii ciała i umysłu.