Masaż kręgosłupa w Piasecznie

Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie oferuję Państwu unikalne połączenie autorskiego programu ćwiczeń wzmacniających i rozciągających kręgosłup z masażem i głęboką relaksacją .

W naszej Strefie Relaksu odnajdziecie Państwo spokój , radość i harmonię , uzyskacie zdrowie .

Jako uzupełnienie naszego programu powrotu do zdrowia proponujemy Państwu : terapeutyczny masaż kręgosłupa oraz masaż relaksacyjny z użyciem profesjonalnego fotela masującego. Każda Państwa wizyta w Strefie Relaksu jest połączona z konsultacją oraz instruktarzem codziennych ćwiczeń kręgosłupa.

Masaż harmonizuje ciało i umysł , wycisza emocje . Oferowany przez nas w Piasecznie leczniczy masaż klasyczny rozluźnia napięte mięśnie przykręgosłupowe ,wspomaga leczenie nerwobóli i nerwic, doskonale uzupełnia terapeutyczny trening kręgosłupa. Masaż jest szczególnie polecany dla osób dorosłych z przewlekłymi bólami kręgosłupa oraz dla dzieci z wadami postawy.

Naszym stałym klientom oferujemy masaż jako miłe uzupełnienie treningu . Masaż jest również skuteczną metodą wspomagającą terapię wad postawy, zmian przeciążeniowych i zwyrodnieniowych narządu ruchu.