Masaż kręgosłupa, Piaseczno, Kamionka

Z przykrością informujemy, iż ze względu na epidemię oraz sytuację ekonomiczną zawieszamy działalność od dnia 1 listopada 2020.

Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie (oraz Kamionce) oferuję Państwu unikalne połączenie autorskiego programu ćwiczeń wzmacniających i rozciągających kręgosłup z masażem i głęboką relaksacją .

W naszej Strefie Relaksu odnajdziecie Państwo spokój , radość i harmonię , uzyskacie zdrowie .

Jako uzupełnienie naszego programu powrotu do zdrowia proponujemy Państwu : terapeutyczny masaż kręgosłupa oraz masaż relaksacyjny z użyciem profesjonalnego fotela masującego. Każda Państwa wizyta w Strefie Relaksu jest połączona z konsultacją oraz instruktarzem codziennych ćwiczeń kręgosłupa.

Masaż harmonizuje ciało i umysł , wycisza emocje . Oferowany przez nas w Piasecznie ( oraz Kamionce ) leczniczy masaż klasyczny rozluźnia napięte mięśnie przykręgosłupowe ,wspomaga leczenie nerwobóli i nerwic, doskonale uzupełnia terapeutyczny trening kręgosłupa. Masaż jest szczególnie polecany dla osób dorosłych z przewlekłymi bólami kręgosłupa oraz dla dzieci z wadami postawy.

zopiclon 7.5 mg rezeptfrei tabletten

Naszym stałym klientom oferujemy masaż jako miłe uzupełnienie treningu . Masaż jest również skuteczną metodą wspomagającą terapię wad postawy, zmian przeciążeniowych i zwyrodnieniowych narządu ruchu.

W związku z sytuacją epidemii w kraju zawieszamy wykonywanie masażu kręgosłupa. Zapraszamy od maja 2020. Nasza infolinia: 601595325