Nasz zespół

Natalia - specjalizuje się w profesjonalnym treningu dla dzieci z wadami postawy oraz dla osób dorosłych ze schorzeniami układu ruchu. Absolwentka podyplomowych studiów " Fizjoprofilaktyka i korektywa " na wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie . Ukończyła następujące kursy i szkolenia :

• Państwowy Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Gimnastyka PILATES
  • Certyfikowany Kurs Instruktora (Przewodnika) Nordic Walking
  • Certyfikowany Kurs Pierwszej Pomocy oparty na wytycznych ERC
  • Szkolenie „Taśmy w Gimnastyce PILATES"
  • Specjalistyczny Kurs „Korekcja wad postawy"
  • Specjalistyczny Kurs „Fizjoprofilaktyka i Korektywa bocznych skrzywień kręgosłupa"
  • Specjalistyczny Kurs „Integracja Sensoryczna w fizjoprofilaktyce i korektywie"
  • Specjalistyczny Kurs „Elementy PNF w fizjoprofilaktyce i korektywie"
  • Specjalistyczny Kurs Elementy terapii manualnej w fizjoprofilaktyce i korektywie

Antoni Rękawek – dyplomowany masażysta z wieloletnim doświadczeniem w zakresie terapii manualnych. Wdraża w praktyce wiedzę zdobytą podczas licznych kursów masażu - m.in. wg Karela Lewita, Briana Muligana oraz technik japońskiej terapii wg Saionji Masayuki. Stosowane metody masażu i bezbolesne terapie manualne pomagają pacjentom osiągnąć dużą poprawę ruchomości kończyn i stawów. Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa, ale w razie potrzeby chorego wykonuje również masaż limfatyczny, czy też przynoszącą ulgę akupresurę stóp.

sildenafil 100mg kaufen online

Pracując znanymi w świecie metodami wspiera pacjenta także po zakończeniu zabiegów - przygotowane zestawy ćwiczeń wzmacniających i rozciągających zapewniają stabilizację układu kostnego pacjenta i poprawę funkcjonowania całego organizmu.

Powrót do zakładki "O nas" »