Natalia Tarka
Studio Terapii Kręgosłupa

05-502 PIASECZNO, ul. Księdza Marka 31

Wpłaty należy dokonywać na konto nr:
15 1020 1169 0000 8302 0156 0879

terapia ruchem w PiasecznieNatalia Tarka – założycielka firmy "Szkoła Zdrowia Kręgosłupa-Be Happy!", absolwentka Podyplomowych Studiów Fizjoprofilaktyki i Korektywy na Wydziale Rehabilitacji, Akademii Wychowania Fizycznego J. Piłsudskiego w Warszawie, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness - ćwiczenia psycho-fizyczne, instruktor gimnastyki Pilates , trener Nordic Walking .
Specjalizuje się w prowadzeniu terapeutycznego treningu dla dzieci z wadami postawy oraz dla osób dorosłych ze schorzeniami układu ruchu.
Konsekwentnie i twórczo realizuje z podopiecznymi autorski program profilaktyki i terapii chorób kręgosłupa – „Be Happy!©". Jest to Szkoła Zdrowia Kręgosłupa, która łączy naukę relaksacji z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie , ćwiczeniami oddechowymi, koordynacyjnymi i sensomotorycznymi.
To także gimnastyka PILATES,Gimnastyka Seniora ,terapeutyczna gimnastyka korekcyjna , oraz profesjonalny trening Nordic Walking.
Działamy głownie na terenie Piaseczna i okolic.

ativan online over the counter