Terapia oddechem

Z przykrością informujemy, iż ze względu na epidemię oraz sytuację ekonomiczną jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność od dnia 1 listopada 2020. Wszystkie zajęcia zostają odwołane.

Prawidłowe oddychanie zapobiega wielu chorobom, samo w sobie jest terapią oraz czynnikiem wspierającym inne metody leczenia. Zapraszamy do naszej Szkoły Oddechu! Na zajęciach gimnastyki uczymy jak po przez świadomość ciała oraz pogłębiony oddech ćwiczyć bezpiecznie i  świadomie. Jak zrelaksować ciało, wyciszyć emocje,uzyskać zdrowie.

Głęboka relaksacja – to technika oparta na więzi ciała i umysłu. Świadomy, terapeutyczny oddech w połączeniu z relaksacją działając poprzez autonomiczny układ nerwowy, uwalnia nas od stresu i niepokoju,  rozluźnia mięśnie i stawy, leczy kręgosłup. Szkoła oddychania to nauka swobodnego, zharmonizowanego oddechu bez napięć i blokad. Ćwiczenia oddechowe leczą choroby i zburzenia dróg oddechowych i płuc, wspomagają terapię w stanach wyczerpania nerwowego, są podstawą w rehabilitacji wad postawy i leczeniu bólu kręgosłupa.

Zapraszamy do Studia Terapii Kręgosłupa na trening indywidualny, zajęcia w kameralnych grupach oraz na zajęcia Nordic Walking - indywidualnie lub w grupie!

Regulamin - zajęcia na otwartej przestrzeni

Kompleksowa terapia kręgosłupa

Informujemy , iż od dnia 1 listopada 2020 zawieszamy działalność. Wszystkie zajęcia zostają odwołane. Skuteczny trening–to trening indywidualny. Specjalizujemy się w realizacji indywidualnych autorskich programów powrotu do zdrowia dla dzieci z wadami postawy oraz dla osób dorosłych ze schorzeniami układu ruchu.

Wspólnie z naszymi podopiecznymi realizujemy wyznaczone cele , prowadzimy bieżącą diagnostykę , doradzamy optymalne postępowanie terapeutyczne.

W zależności od stanu zdrowia oraz potrzeb oferujemy terapeutyczne ćwiczenia ruchowe prowadzone  w kameralnych , dostosowanych do Państwa oczekiwań grupach .

Naszym klientom zapewniamy pomoc terapeutyczną , w tym profesjonalny masaż , konsultacje , porady.  Zapraszamy do udziału w kameralnych ( 5- 6 osobowych )  grupowych zajęciach Pilates , Stetching , Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa , Gimnastyka Seniora ,Nordic Walking oraz warsztaty - ćwiczenia relaksacji i terapii oddechem.

Wszystkie zajęcia poprzedzone są indywidualną konsultacją ( badanie , ćwiczenia domowe , kwalifikacja do zajęć grupowych lub indywidualnych w zależności od stanu zdrowia oraz potrzeb naszych  podopiecznych .

http://goodhealthconsultant.net/cytotec goodhealthconsultant.net

Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia w Studio Terapii Kręgosłupa odwołane

Piaseczno, ul. Księdza Marka 31.

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z rozpoznaną wadą postawy.  Jest to program powrotu do zdrowia, który we współpracy ze specjalistami fizjoterapii obejmuje diagnostykę, oraz profesjonalną terapię. Korekcja postawy to harmonia ciała i umysłu. Ważne jest w jaki sposób stoimy, poruszamy się, czy mamy dolegliwości bólowe, napięcia i uciski mięśniowe. Umysł i kręgosłup są blisko związane. Negatywne odczucia mogą wywoływać stres i napięcia, które bezpośrednio przeradzają się w napięcie mięśni przykręgosłupowych, w efekcie powstają urazy i pojawia się ból. Postawa ciała wyraża również wnętrze człowieka. Jest wynikiem programu witalnego, który przejawia się w kondycji całego ciała – zarówno fizycznej jak i psychicznej. Większość wad postawy jest związana z zaburzeniami napięcia mięśniowego. Dlatego też ćwiczenia przywracające świadomość własnego ciała oraz ćwiczenia relaksacyjne stanowią nieodzowny element efektywnego treningu.

zolpidem 10mg ohne rezept kaufen

Doskonałym uzupełnieniem naszego programu terapii wad postawy są ćwiczenia Integracji Sensorycznej, relaksacja, gimnastyka Pilates, oraz ćwiczenia oddechowe.

Korektywa - zajęcia w Piasecznie

Korektywa - to indywidualna gimnastyka kręgosłupa. Na zajęciach wzmacniamy  i rozciągamy mięśnie  kręgosłupa i całego ciała. Zapraszamy dzieci i młodzież do Studia Terapii Kręgosłupa w Piasecznie. Zapewniamy profesjonalną diagnostykę oraz kompleksowy program treningowy.

Wady postawy profilaktyka Piaseczno

Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie specjalizuje się w terapii wad postawy dzieci i młodzieży. Oferujemy diagnostykę, profesjonalną gimnastykę kręgosłupa oraz masaż klasyczny. Zapraszamy na profilaktyczne zajęcia indywidualne.

Interaktywna książka edukacyjna

Drodzy czytelnicy! Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

„Niesamowite przygody przedszkolaka Romka w Magicznej Sportlandii” to bogato ilustrowana, interaktywna książka edukacyjna przeznaczona dla przedszkolaków, rodziców oraz wychowawców przedszkoli. Na jej stronach  znajdziecie: intrygujący komiks, scenariusze zabawnych opowieści ruchowych wraz z ćwiczeniami gimnastyki korekcyjnej oraz autorski program treningowy dla dzieci z płaskostopiem i wadami postawy.
Opisane ćwiczenia z przyborami mają zastosowanie zarówno w profilaktyce jak i w terapii wad postawy.
Należy jednak pamiętać, iż każdy przypadek wymaga indywidualnej konsultacji oraz diagnozy specjalisty rehabilitacji ruchowej lub ortopedy.
Jestem instruktorem gimnastyki korekcyjnej. Od lat prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom, oddaję w Wasze ręce tę oto Magiczną Książkę, która pomoże w wykonywaniu codziennych ćwiczeń gimnastyki korekcyjnej. Będziecie się przy tym wspaniale bawić!

provigil online without prescription

Książka zabierze Was do Magicznej Krainy Sportlandia, gdzie wspólnie z jej mieszkańcami będziemy ćwiczyć i bawić się.

Pamiętajmy, ruch – to zdrowie! Ćwiczcie i bawcie się razem z nami!

Natalia