Regulamin - zajęcia na otwartej przestrzeni

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, ze względu na aktualne wymogi sanitarne, prosimy przed zajęciami o wypełnienie ankiety profilaktyki COVID-19. Wszystkich uczestników zajęć obowiązują wcześniejsze pisemne zapisy z podaniem Imienia Nazwiska oraz telefonicznego numeru kontaktowego. W czasie zajęć prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego , minimum 2 metry odległości od pozostałych uczestników zajęć ( nie dotyczy osób zamieszkałych wspólnie ). W przypadku braku możliwości zachowania odpowiedniego dystansu prosimy o zakrywanie nosa i ust maską ochronną. Zalecamy Państwu dezynfekcję rąk przed rozpoczęciem zajęć. Prosimy o punktualne przybycie na zajęcia z własnymi matami , w stroju sportowym.

W przypadku wystąpienia objawów chorobowych ( gorączka, kaszel, uczucie duszności ) prosimy Państwa o rezygnację z udziału w zajęciach. Wpłacona przez Państwa należność za zajęcia zostanie Państwu zwrócona na wskazane przez Państwa konto w terminie 3 dni roboczych. W trakcie zajęć prosimy o zachowanie ciszy oraz nie używanie telefonów komórkowych. Uczestników zajęć prosimy o stosowanie się do zasad regulaminu dla zwiedzających Ogród Botaniczny PAN w Powsinie oraz poleceń osoby prowadzącej zajęcia.

RODO

Zgodnie z Art.13 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) Z DNIA 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w spawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych ) informujemy że :

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest : " Szkoła Zdrowia Kręgosłupa - Be Happy ! Natalia Tarka" z siedzibą w Piaseczno , ul. Księdza Marka 31 telefon :601595325. Celem przetwarzania danych jest : Profilaktyka chorób kręgosłupa-w tym prowadzenie ogólnorozwojowych zajęć ruchowych, zajęć gimnastyki korekcyjnej,wykonywanie klasycznego masażu kręgosłupa oraz zarządzanie udzielaniem usług z zakresu opieki zdrowotnej , edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Podstawy prawne przetwarzania :

-Ustawa o prawach pacjenta i Rzecznika Praw pacjenta z dnia 6 listopada 2008 roku

-Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dziennik Ustaw z 2019 roku poz.1781

-Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie rodzajów , zakresu i wzoru dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania z dnia 2015 roku

-Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń , nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Dziennik Ustaw z dnia 16 maja 2020  poz.878

Zebrane dane będą przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami . Ustawa o prawach pacjenta i Rzecznika praw pacjenta z dnia 6 listopada 2008 roku

Posiada Pani / Pan prawo do :

  • Dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych
  • Cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • Wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych , w przypadku naruszenia przepisów dotyczących ochrony danych osobowych

Informujemy że : Przetwarzane dane osobowe nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom poza przypadkami , gdy obowiązek taki wynika z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Podanie przez Panią / Pana danych osobowych , oraz danych dotyczących aktualnego stanu zdrowia jest obowiązkowe na podstawie przepisów prawa , a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie udzielenie świadczenia/ odmowa wykonania usługi .

Bóle kręgosłupa terapia Kamionka

KOMPLEKSOWA TERAPIA KRĘGOSŁUPA POKONAJ BÓL ! POCZUJ RADOŚĆ I HARMONIĘ !

Studio Terapii Kręgosłupa zaprasza do Strefy Relaksu. Oferujemy  Państwu program ukierunkowany na walkę z bólem kręgosłupa. Zajęcia odbywają się w obrębie Kamionki i Piaseczna. Zapraszamy od maja 2020. Informacje: Natalia Tarka telefon: 601-595-325

Program profilaktyki Koronawirus Covid19

Drodzy  Państwo!W czasach pandemii przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program terapii i treningu kręgosłupa.Nasze Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie zostało przygotowane do pracy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa sanitarnego. Nasz personel jest wyposażony w medyczne jednorazowe maski oraz jednorazowe rękawice ochronne. Pomieszczenia, przybory i sprzęt do ćwiczeń oraz maty są dezynfekowane z użyciem profesjonalnych środków medycznych.Dla naszych klientów przygotowaliśmy indywidualny pakiet ochronny, który zawiera:jednorazową medyczną maseczkę ochronną(według normy EN14683)oraz parę medycznych nitrylowych  rękawic ochronnych w rozmiarach XS, S, M , L- odpowiednio dla Państwa potrzeb.Opracowaliśmy i wdrożyliśmy nowe procedury sanitarne.To wszystko by zapewnić Państwu odpowiednią higienę w dbałości o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo .

Obecnie oferujemy Państwu zajęcia indywidualne - instruktaż ćwiczeń do domu , masaż na profesjonalnym  fotelu masującym oraz klasyczny masaż kręgosłupa.

Nasz program pomoże Państwu pokonać ból kręgosłupa, odzyskać dobrą formę psycho-fizyczna, wzmocnić ciało. Jesteśmy gotowi nieść pomoc!

Zapraszamy dzieci,młodzież, rodziny ,osoby dorosłe. Działając w warunkach dużych obostrzeń sanitarnych oraz mając na uwadze profilaktykę przeciwwirusową prosimy  Państwa o zapoznanie się z aktualnym  Regulaminem  udziału w zajęciach. Przed zgłoszeniem się do nas prosimy o wypełnienie Ankiety Wstępnej Kwalifikacji. Dokumenty są dostępne poniżej w wersji do druku.Przygotowaliśmy również ofertę zajęć w  3-4 osobowych grupach . Gimnastyka Pilates, Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa, Stretching, Gimnastyka Seniora .Nasze zajęcia to nie tylko trening,to również ćwiczenia oddechowe, świadomość ciała,relaksacja. Dołożyliśmy wszelkich starań by zapewnić Państwu  bezpieczeństwo sanitarne oraz dobre samopoczucie . Oferta zajęć grupowych będzie dostępna po ogłoszeniu aktualnych wytycznych przez odpowiednie instytucje rządowe, Ministerstwo Zdrowia oraz GIS . 

Przyjmujemy zapisy na  indywidualne, rodzinne i grupowe  zajęciach Nordic Walking. Miejsce i czas zajęć do ustalenia .Polecamy tereny leśne, gdzie możemy ćwiczyć bez masek . Nasze zajęcia to nauka techniki, ćwiczenia kręgosłupa, świadomość ciała oraz tak ważne obecnie ćwiczenia oddechowe.

Nordic Walking efektywnie wzmacnia i kształtuje wszystkie mięśnie, wzmacnia odporność , doskonale wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną . Marsz z kijami to bezpieczny i skuteczny sposób treningu  dla wszystkich, nie zależnie od wieku i kondycji. Zapraszamy dzieci , młodzież i osoby dorosłe !

 

 


Regulamin dla klienta (PDF)

Ćwiczenia relaksacji i terapii oddechem

Zapraszamy na zajęcia w środy o godzinie 20.15

Studio Terapii Kręgosłupa

Piaseczno , ul. Księdza Marka 31  
Zapisy: 601 595 325

Głęboka relaksacja – to technika oparta na więzi ciała i umysłu. Świadomy, terapeutyczny oddech w połączeniu z relaksacją działając poprzez autonomiczny układ nerwowy, uwalnia nas od stresu i niepokoju, rozluźnia mięśnie i stawy, leczy kręgosłup.

Na zajęciach głębokiej relaksacji uczymy się jak rozluźniać mięśnie, stawy i kręgosłup. Wykonujemy terapeutyczne ćwiczenia oddechowe, które poprzez ukierunkowane oddziaływanie fizyczne wyciszają emocję, relaksują, pomagają w procesie leczenia chorób kręgosłupa,  w stanach nerwowego wyczerpania, zaburzeniach krążenia i funkcji dróg oddechowych. Na warsztatach wykonujemy delikatnie ćwiczeniami rozciągające oraz odpoczywamy – mamy czas na spokojny relaks.

aktywna gimnastyka Piaseczno
Nasze zajęcia  są dla wszystkich, którzy pragną po przez świadomość własnego ciała poczuć harmonię, pokonać ból, poczuć radość i pozytywną energię.

Zapraszamy na zajęcia stretchingu i relaksacji oraz  nauki terapeutycznego  oddechu w środy o godzinie 20.15.  Koszt karnetu , cztery zajęcia  wynosi 120,00 złotych.

Zapraszamy również na wyjątkowe warsztaty pracy z ciałem oraz świadomości emocjonalnej , które  poprowadzi Dorota Barej - certyfikowany coach , trener rozwoju osobistego . Jako miłe uzupełnienie warsztatów proponujemy trening relaksacji i terapii oddechem który poprowadzi Natalia Tarka - dyplomowany trener gimnastyki Pilates .

Zapisy, informacje warsztaty " Poznaj Siebie "  : Dorota Barej  tel. 535 816 349. e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.