Opinie i komentarze

Drodzy klienci! Jeżeli jesteście zadowoleni z usług i oferty „Szkoła Zdrowia Kręgosłupa - Be Happy!” powiedzcie o nas innym. Serdecznie zapraszamy do wpisania swojej opinii. Jeżeli macie jakieś uwagi, powiedzcie to nam . Dołożymy wszelkich starań, by sprostać waszym oczekiwaniom. Natalia Tarka
 

Opnie o naszej pracy

Komentarze  

#22 Iza 2018-09-13 15:58
Natalia jest przemiłą i ciepłą osobą, a przede wszystkim zajęcia prowadzi z ogromnym zaangażowaniem.
Pracuje profesjonalnie co jest najważniejsze w przypadku dolegliwości i problemow zdrowotnych.
Z indywidualnym podejściem stara się pomóc każdemu. Polecam zajęcia PILATES.- Iza
#21 Alina 2018-01-16 12:15
Ćwiczę z Natalią już trzeci rok :), zdecydowanie polecam ćwiczenia wszystkim.
Dzięki ćwiczeniom mam większą świadomość ciała, wzmacniam mięśnie, dbam o kręgosłup. Co ważne dla mnie, że te ćwiczenia są przyjemne, czuje że wykonuje pracę na miarę moich sił i też regularnie z chęcią chodzę na zajęcia :))

Ostatnio wygrałam w konkursie świątecznym voucher na masaż klasyczny.
Po masażu byłam bardzo zrelaksowana i czułam luz w moim ciele (a większość czasu jestem spięta ), odciążyło mi to kręgosłup.
Bardzo dziękuję za masaż, ćwiczenia i że prowadzisz taką fajną szkołę kręgosłupa :D
#20 ania 2017-09-25 11:16
:lol: :lol: :lol: korzystamy z gimnastyki korekcyjnej (skolioza), polecamy zajęcia u Natalii, Współpracujemy z Natalią od stycznia 2017 i jestem bardzo zadowolona. Cierpliwość, spokój, opanowanie, profesjonalizm, :roll: :roll: :roll:
#19 Anna 2017-08-25 09:42
Od kilku miesięcy ćwiczę z Natalią na grupowych zajęciach Pilates oraz Stretching.
Powodem zgłoszenia się na zajęcia były problemy z kręgosłupem szyjnym
Dziś mogę, z ręką na sercu, powiedzieć, że ćwiczenia bardzo mi pomogły. Nauczyłam się prawidłowej postawy ciała, wzmocniłam mięśnie, a co za tym idzie zabezpieczyłam choć trochę- mam nadzieję - swój kręgosłup przed dalszymi niekorzystnymi zmianami. Ćwiczenia prowadzone są bardzo rzetelnie, jeśli w grupach - to w małych, dzięki czemu każdy z uczestników jest korygowany w sytuacji gdy ma problemy z jakimś ćwiczeniem lub wykonuje je nieprawidłowo. Ponadto znając nasze słabe punkty i dolegliwości, Natalia zawsze w czasie ćwiczeń pilnuje by nie przeciążać tych najsłabszych odcinków kręgosłupa.
POLECAM! :lol:
#18 Ula S, 2016-09-30 11:59
Witam! Trafiłam do Natalii ponad rok temu. Chodzę do niej na ćwiczenia indywidualne raz w tygodniu. Jest to (oprócz prochów:-)) jedyna rzecz, która mi pomaga na ból kręgosłupa. Natalia jest ekspertką w swoim fachu, potrafi zmobilizować do roboty nawet najbardziej leniwe osoby. Skrupulatnie sprawdza, co do tej pory mnie ujmuje, czy każde ćwiczenie jest wykonywane poprawnie i w bezpieczny sposób. Studio rozwija według potrzeb klientów. Ostatnio pojawił się nowiutki fotel masujący. Korzystam z niego za każdym razem - jest najlepszy na świecie, Wszystkim polecam spróbować chociaż raz! Klimat na ćwiczeniach zawsze jest milutki, można pogadać, pośmiać się, fajnie zrelaksować.

Ula S.
#17 Marcin Leja 2015-04-24 17:24
Zajęcia prowadzone przez Natalię pozwoliły mi na powrót do aktywności sportowej, w tym regularnej gry w koszykówkę, pomimo dwóch przepuklin kręgosłupa i skierowania na operację. Teraz nie dosyć, że nie boli, to poprawiliśmy sylwetkę, ale też generalnie samopoczucie. Natalia to profesjonalistka, motywatorka, czasami kat, ale też świetna przyjaciółka.
#16 Marta Jurga 2015-04-21 12:18
Z Natalią ćwiczę od roku. Trafiłam do Niej z powodu moich problemów z kręgosłupem- siedzący tryb pracy, jazda samochodem, mało ruchu, wiek 8) . Dolegliwości były coraz bardziej uciążliwe i niepokojące. Próbowałam już wielu metod aktywności fizycznej (joga, bieganie, basen), ale tylko przy Natalii tyle wytrwałam . Dziękuję Natalio ! :lol: . A przede wszystkim teraz odczuwam pozytywne skutki naszej pracy. Bóle kręgosłupa i drętwienia rąk minęły. Moja ogólna forma fizyczna znacznie wzrosła, co odczułam np. podczas sezonu narciarskiego – wzmocnione mięśnie nóg i miednicy, kręgosłupa, szusowałam jak nigdy!. Ćwiczenia z Natalia kształtują również ciało – płaski brzuch, smukła sylwetka to również efekt ćwiczeń.
Oprócz wspaniałego wpływu na ciało, ćwiczenia dają mi zastrzyk pozytywnej energii, czuję się po nich bardzo dobrze, na zajęcia chodzę z wielką ochotą. Od jakiegoś czasu również z nastoletnią córką (skolioza).
Ćwiczenia z Natalią, połączone z masażem leczniczym to naprawdę najwięcej, co dałam swojemu ciału, wreszcie czuje się dobrze, widzę efekty dbania o swoje zdrowie.
Natalia bardzo profesjonalnie prowadzi zajęcia, ćwiczenia są doskonale dobrane, dostosowane do potrzeb. Natalia ma wielką wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną, dotyczącą zarówno aktywności fizycznej jak i innych aspektów połączonych – diety, odpoczynku… Prawdziwie holistyczne podejście do człowieka (mogę to ocenić również, jako lekarz z rozległym zainteresowaniem kwestią zdrowia człowieka)
Ćwiczenia z Natalią polecam wszystkim, którzy chcą być w świetnej formie fizycznej, chcą zadbać o swój kręgosłup będący podporą naszego całego ciała!
#15 Alicja S. 2014-10-16 18:38
Z Natalią współpracuję od dłuższego czasu. Jest osobą miłą i empatyczną, a co najważniejsze bardzo profesjonalną i zaangażowaną. Imponuje mi Jej wiedza na temat problemów z kręgosłupem. Zajęcia z Natalią to czysta przyjemność. Dostosowuje ćwiczenia do samopoczucia klienta. Odkąd uczęszczam na zajęcia, ustąpiły bóle i sztywność kręgosłupa, poprawiło się moje samopoczucie. Bardzo polecam ćwiczenia z Natalią.
#14 Dorota Wasemüller 2014-02-24 22:33
Współpracowałam z Natalią ładnych kilka lat. Jest ona profesjonalną i kompetentną instruktorką Pilates. Na każde zajęcia jest dokładnie przygotowana, gdyż bardzo sumiennie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Zwraca szczególną uwagę na dokładność w wykonywaniu ćwiczeń, gdyż rzeczywiście zależy jej na tym, żeby każdy uczestnik robił postępy i przezwyciężał swoje słabości. Największą zaletą Natalii jest jej rzetelna wiedza na temat schorzeń kręgosłupa oraz ćwiczeń z zakresu profilaktyki bólów pleców. Natalia jest osobą otwartą, komunikatywną z dużą dawką poczucia humoru i pozytywnej energii. Jej zawód jest jej pasją.
Dorota Wasemüller
właścicielka Centrum Zdrowych Pleców „RehAktiv”
#13 Dorota Wasemüller 2014-02-24 22:31
Współpracowałam z Natalią ładnych kilka lat. Jest ona profesjonalną i kompetentną instruktorką Pilates. Na każde zajęcia jest dokładnie przygotowana, gdyż bardzo sumiennie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Zwraca szczególną uwagę na dokładność w wykonywaniu ćwiczeń, gdyż rzeczywiście zależy jej na tym, żeby każdy uczestnik robił postępy i przezwyciężał swoje słabości. Największą zaletą Natalii jest jej rzetelna wiedza na temat schorzeń kręgosłupa oraz ćwiczeń z zakresu profilaktyki bólów pleców. Natalia jest osobą otwartą, komunikatywną z dużą dawką poczucia humoru i pozytywnej energii. Jej zawód jest jej pasją.
Serdecznie polecam :)
Dorota Wasemüller
właścicielka Centrum Zdrowych Pleców "RehAktiv"

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież