Program profilaktyki Koronawirus Covid19

Drodzy  Państwo!W czasach pandemii przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program terapii i treningu kręgosłupa.Nasze Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie zostało przygotowane do pracy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa sanitarnego. Nasz personel jest wyposażony w medyczne jednorazowe maski oraz jednorazowe rękawice ochronne. Pomieszczenia, przybory i sprzęt do ćwiczeń oraz maty są dezynfekowane z użyciem profesjonalnych środków medycznych.Dla naszych klientów przygotowaliśmy indywidualny pakiet ochronny, który zawiera:jednorazową medyczną maseczkę ochronną(według normy EN14683)oraz parę medycznych nitrylowych  rękawic ochronnych w rozmiarach XS, S, M , L- odpowiednio dla Państwa potrzeb.Opracowaliśmy i wdrożyliśmy nowe procedury sanitarne.To wszystko by zapewnić Państwu odpowiednią higienę w dbałości o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo .

Obecnie oferujemy Państwu zajęcia indywidualne - instruktaż ćwiczeń do domu , masaż na profesjonalnym  fotelu masującym oraz klasyczny masaż kręgosłupa.

Nasz program pomoże Państwu pokonać ból kręgosłupa, odzyskać dobrą formę psycho-fizyczna, wzmocnić ciało. Jesteśmy gotowi nieść pomoc!

Zapraszamy dzieci,młodzież, rodziny ,osoby dorosłe. Działając w warunkach dużych obostrzeń sanitarnych oraz mając na uwadze profilaktykę przeciwwirusową prosimy  Państwa o zapoznanie się z aktualnym  Regulaminem  udziału w zajęciach. Przed zgłoszeniem się do nas prosimy o wypełnienie Ankiety Wstępnej Kwalifikacji. Dokumenty są dostępne poniżej w wersji do druku.Przygotowaliśmy również ofertę zajęć w  3-4 osobowych grupach . Gimnastyka Pilates, Aktywna Gimnastyka Kręgosłupa, Stretching, Gimnastyka Seniora .Nasze zajęcia to nie tylko trening,to również ćwiczenia oddechowe, świadomość ciała,relaksacja. Dołożyliśmy wszelkich starań by zapewnić Państwu  bezpieczeństwo sanitarne oraz dobre samopoczucie . Oferta zajęć grupowych będzie dostępna po ogłoszeniu aktualnych wytycznych przez odpowiednie instytucje rządowe, Ministerstwo Zdrowia oraz GIS . 

Przyjmujemy zapisy na  indywidualne, rodzinne i grupowe  zajęciach Nordic Walking. Miejsce i czas zajęć do ustalenia .Polecamy tereny leśne, gdzie możemy ćwiczyć bez masek . Nasze zajęcia to nauka techniki, ćwiczenia kręgosłupa, świadomość ciała oraz tak ważne obecnie ćwiczenia oddechowe.

Nordic Walking efektywnie wzmacnia i kształtuje wszystkie mięśnie, wzmacnia odporność , doskonale wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną . Marsz z kijami to bezpieczny i skuteczny sposób treningu  dla wszystkich, nie zależnie od wieku i kondycji. Zapraszamy dzieci , młodzież i osoby dorosłe !

 

 


Regulamin dla klienta (PDF)