Terapia oddechem

Z przykrością informujemy, iż ze względu na epidemię oraz sytuację ekonomiczną jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność od dnia 1 listopada 2020. Wszystkie zajęcia zostają odwołane.

Prawidłowe oddychanie zapobiega wielu chorobom, samo w sobie jest terapią oraz czynnikiem wspierającym inne metody leczenia. Zapraszamy do naszej Szkoły Oddechu! Na zajęciach gimnastyki uczymy jak po przez świadomość ciała oraz pogłębiony oddech ćwiczyć bezpiecznie i  świadomie. Jak zrelaksować ciało, wyciszyć emocje,uzyskać zdrowie.

Głęboka relaksacja – to technika oparta na więzi ciała i umysłu. Świadomy, terapeutyczny oddech w połączeniu z relaksacją działając poprzez autonomiczny układ nerwowy, uwalnia nas od stresu i niepokoju,  rozluźnia mięśnie i stawy, leczy kręgosłup. Szkoła oddychania to nauka swobodnego, zharmonizowanego oddechu bez napięć i blokad. Ćwiczenia oddechowe leczą choroby i zburzenia dróg oddechowych i płuc, wspomagają terapię w stanach wyczerpania nerwowego, są podstawą w rehabilitacji wad postawy i leczeniu bólu kręgosłupa.

Zapraszamy do Studia Terapii Kręgosłupa na trening indywidualny, zajęcia w kameralnych grupach oraz na zajęcia Nordic Walking - indywidualnie lub w grupie!

Regulamin - zajęcia na otwartej przestrzeni