Strefa Relaksu

Głęboka relaksacja jest oparta na więzi ciała i umysłu, uśmierza ból napiętych mięśni i kręgosłupa . Ćwiczenia relaksacyjne działają poprzez autonomiczny układ nerwowy , uwalniając organizm od stresu , niepokoju , napięć . Relaksacja działając na poziomie mentalnym, łagodzą emocje i uspokajają umysł.

Studio Terapii Kręgosłupa w Piasecznie oferuję Państwu unikalne połączenie autorskiego programu ćwiczeń wzmacniających kręgosłup z głęboką relaksacją . W naszej Strefie Relaksu odnajdziecie Państwo spokój , radość i harmonię , uzyskacie zdrowie i pewność siebie .

Jako uzupełnienie naszego programu powrotu do zdrowia proponujemy Państwu : masaż relaksacyjny , terapeutyczny masaż kręgosłupa , ćwiczenia rozciągające, oddechowe i relaksacyjne . Każda Państwa wizyta w Strefie Relaksu jest połączona z konsultacją oraz instruktarzem codziennych ćwiczeń kręgosłupa.

Oferujemy również bezpieczny masaż relaksacyjny na profesjonalnym fotelu masującym . Jest to skuteczna metoda wspomagająca leczenie bólu pleców , zmian przeciążeniowych i zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa.

Masaż harmonizuje ciało i umysł , wycisza emocje . Oferowany przez nas w Piasecznie leczniczy masaż klasyczny rozluźnia napięte mięśnie przykręgosłupowe , doskonale uzupełnia terapię kręgosłupa.

Zapisy coaching: Dorota Barej
535-816-349
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy masaż : Natalia Tarka
601-595-325

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów pracy z ciałem i emocjami „ Poznaj Siebie ”, prowadzonym przez Panią Dorotę Barej – dyplomowanego coacha i trenera rozwoju osobistego . Spotkania są prowadzone w interaktywnej formie z wykorzystaniem technik coachingowych . Na warsztatach pracujemy nad emocjami - jak sobie z nimi radzić , jak utrzymywać pozytywne relacje , żyć w zgodzie ze sobą , być szczęśliwą osobą !

Jako miłe uzupełnienie naszych podróży proponujemy naukę głębokiej relaksacji , techniki opartej na więzi ciała i umysłu. Poprzez wykorzystanie technik relaksacyjnych  uwolnicie się Państwo od stresu , napięć oraz bólu kręgosłupa. Pogłębiając swoją świadomość , w tym świadomość ciała uwalniamy się od schematycznego , niezdrowego dla nas reagowania , zyskując zdrowie , dobre samopoczucie i decyzyjność w życiu.

Coaching to inny , bardziej skuteczny , przekraczający nasze nawyki sposób rozmawiania z samym sobą , poznawania siebie i znajdowania sposobu na zmiany . Drogą są pytania , rozmowa oraz praca z ciałem. Warsztaty  odbywają się w Piasecznie w Studio Terapii Kręgosłupa .